Sadie / Mariah - 5 Piece King Bedroom Set (Bed, Dresser & Mirror, Nightstand, Chest) - Beige
SKU SADIE/MARIAH-KBG
Save 20%
Original price
$3,521.00
Original price
$3,521.00
-
Original price
$3,521.00
Original price
$3,521.00
Current price
$2,801.00
$2,801.00
-
$2,801.00
Current price
$2,801.00
Sadie / Mariah - 5 Piece King Bedroom Set (Bed, Dresser & Mirror, Nightstand, Chest) - Beige
Product Features
Sadie / Mariah - 5 Piece King Bedroom Set (Bed, Dresser & Mirror, Nightstand, Chest) - Beige
852.18 lb
Sadie - King Bed Side Rail Panel And Support Legs - Beige
| Dimensions | 81.1"L x 2.36"D x 18.11"H |
| Weight | 63.9 lbs |
Mariah - Chest - Beige
| Dimensions | 38"L x 18"D x 54.9"H |
| Weight | 171.6 lbs |
Sadie - Queen Bed / King Bed Side Rail Drawer Box - Beige
| Dimensions | 56.5"L x 10.24"D x 15.75"H |
| Weight | 75.2 lbs |
Mariah - Dresser - Beige
| Dimensions | 65"L x 18"D x 38.8"H |
| Weight | 219.12 lbs |
Mariah - Mirror - Beige
| Dimensions | 40.98"L x 0.75"D x 39.02"H |
| Weight | 28.82 lbs |
Sadie - Biege King Bed Headboard - Beige
| Dimensions | 81.3"L x 7.68"D x 55.31"H |
| Weight | 122.3 lbs |
Sadie - King Bed Footboard And Slats - Beige
| Dimensions | 81.3"L x 20.08"D x 19.88"H |
| Weight | 99.3 lbs |
Mariah - Nightstand - Beige
| Dimensions | 27.1"L x 17.09"D x 26.3"H |
| Weight | 71.94 lbs |
Product Features
- LVL,MDF,Particle Board
- Fabric
- 100% Polyester
- Modern & Contemporary
Sadie / Mariah - 5 Piece King Bedroom Set (Bed, Dresser & Mirror, Nightstand, Chest) - Beige
852.18 lb