Sadie / Clara - 5 Piece Queen Bedroom Set (Bed, Dresser & Mirror, Nightstand, Chest) - Beige
SKU SADIE/CLARA-QBG
Save 20%
Original price
$3,081.00
Original price
$3,081.00
-
Original price
$3,081.00
Original price
$3,081.00
Current price
$2,451.00
$2,451.00
-
$2,451.00
Current price
$2,451.00
Sadie / Clara - 5 Piece Queen Bedroom Set (Bed, Dresser & Mirror, Nightstand, Chest) - Beige
Product Features
Sadie / Clara - 5 Piece Queen Bedroom Set (Bed, Dresser & Mirror, Nightstand, Chest) - Beige
792.12 lb
Sadie - Queen Bed Side Rail Panel And Support Legs - Beige
| Dimensions | 81.1"L x 2.36"D x 18.11"H |
| Weight | 59.6 lbs |
Clara - Sliding Door Chest - Beige
| Dimensions | 37.01"L x 17.99"D x 54.92"H |
| Weight | 177.98 lbs |
Sadie - Queen Bed Footboard And Slats - Beige
| Dimensions | 65.55"L x 20.08"D x 19.88"H |
| Weight | 80.7 lbs |
Clara - Dresser - Beige
| Dimensions | 64.49"L x 17.99"D x 39"H |
| Weight | 192.5 lbs |
Clara - Upholstered Mirror - Beige
| Dimensions | 45.98"L x 2.5"D x 40"H |
| Weight | 48.18 lbs |
Clara - Nightstand - Beige
| Dimensions | 25.98"L x 17.99"D x 27.01"H |
| Weight | 52.36 lbs |
Sadie - Queen Bed / King Bed Side Rail Drawer Box - Beige
| Dimensions | 56.5"L x 10.24"D x 15.75"H |
| Weight | 75.2 lbs |
Sadie - Queen Bed Headboard - Beige
| Dimensions | 65.55"L x 7.68"D x 55.31"H |
| Weight | 105.6 lbs |
Product Features
- LVL,MDF,Particle Board
- Fabric
- 100% Polyester
- Modern & Contemporary
Sadie / Clara - 5 Piece Queen Bedroom Set (Bed, Dresser & Mirror, Nightstand, Chest) - Beige
792.12 lb